Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тартуф восок (топол) DEPILEVE 1кг.

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

ефикасно ги вади кратките и груби влакна

SKU: 6125 Категорија Ознаки: , ,

Нова луксузна формула од црниот дијамант – „тартуф“.
Вкусна храна за кожата, со моќни регенеративни својства.
Особено се препорачува за кратки и груби влакна.

Тип на влакно: фини, средни и груби влакна.
Тип на кожа: нормална, сува.
Зони: за цело тело.

2 пакувања од 500 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top